Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Запобігання проявам корупції

Електронна адреса для повідомлень: stopcorrupyamprada@ukr.net.

 

Роз’яснення щодо звернень, які громадяни надсилають

 електронною поштою

Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Ямпільської районної ради за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити на електронну поштову адресу: stopcorrupyamprada@ukr.net.

Інформація на електронну адресу може надаватися анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Ямпільської районної ради як підстава для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Декларування

Заходи запобігання проявам корупції

Про затвердження Положення про створення та функціонування у виконавчому апараті Ямпільської районної ради електронної поштової скриньки (скриньки довіри) з питань запобігання і протидії корупції