Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відзнаки

Про відзнаки Ямпільської районної ради

Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії районної ради п’ятого скликання від 14.05.2010 “Про відзнаки Ямпільської районної ради”

Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії районної ради п'ятого скликання від 14.05.2010 "Про відзнаки Ямпільської районної ради" (27 сесія)

                 Деркач Андрій Леонідович

           Народний депутат України, член комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Очолює групу радників Прем’єр-міністра України.

            Кавалер ордена „За послуги” ІІІ ступеня.

            Завдяки зусиллям Андрія Леонідовича: в 2001 році в смт Ямпіль побудовано новий Спасо-Преображенський храм;

            в 2011 році відремонтовано дитяче відділення ЦРЛ, отримано медобладнання; субвенцію з Держбюджету 1 млн. грн. на завершення капітального ремонту районного центру культури та дозвілля;

            в 2012 році-кошти з Держбюджету на утилізацію 80 тон заборонених пестицидів; субвенцію у сумі 11 млн. грн. на ремонт доріг, шкіл, лікарень, Палацу культури в Свесі, підвідних газопроводів до сіл Привокзальне, Чуйківка, Дорошівка, будівництво мереж водопостачання в м. Дружба, капітальний ремонт житлових будівель.

           Понад 15 років до свята Перемоги ветерани району отримують від народного депутата подарунки, в тому числі: слухові апарати, дефіцитні ліки, протези.

 

                                Беспалий Святослав Михайлович

          Тренер – викладач з карате Ямпільскої районної дитячо-юнацької спортивної школи Ямпільської районної ради Сумської області, має ІІІ ДАН з карате, бронзовий призер Чемпіонату Світу в 2009 році з карате, срібний призер Євро кубка 2010 (Румунія), неодноразовий чемпіон України серед ветеранів; депутат районної ради ІV та VІ скликань, голова Ямпільського відділення Всеукраїнської федерації карате-до JKA WF.

          Нагороджений нагрудним знаком та медаллю „За заслуги”                          І ступеня.

          У 2012році нагороджений Почесною відзнакою Ямпільської районної ради „За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району”.

          Має першу категорію суддівства змагань з карате в якості рефері, заступник президента обласної Федерації карате (І.К.А.).

          Завдяки ініціативи та наполегливості Святослава Михайловича в селищі Ямпіль було збудовано спеціалізований зал та придбано обладнання для занять навчальних груп з карате.

          За останні роки підготував 14 кандидатів у майстри спорту, 22 першорозрядники. Серед його учнів чемпіони та срібні призери чемпіонату світу з кемпо карате та кубудо, чемпіони Європи та України з карате.

 

                         Бабаєв Мехті Ібадуллайович

        Директор Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості Ямпільської районної ради Сумської області, керівник Народної студії образотворчого мистецтва „Полісяночка”; нагороджений обласною відзнакою імені А.С. Макаренка, має звання Посол Миру, лауреат V Всеукраїнської вистави – фестивалю „Обдаровані діти України”.

         У 2011 році нагороджений цінним подарунком за вагомий внесок у профілактику дитячого – транспортного травматизму.

        Розробник авторської програми „Навчальна програма з позашкільної освіти художньо – естетичного напрямку Народна студія образотворчого мистецтва „Полісяночка”, засновник районної кавеенівської команди –багаторазового призера Всеукраїнських ігор КВН-ЮІР.

          Під керівництвом М.І. Бабаєва Ямпільський РЦДЮТ у 2006 році увійшов до складу навчально – науково-виробничого комплексу Полтавського національно – технічного університету імені Ю. Кондратюка за професійним спрямуванням „Архітектура та образотворче мистецтво”; 3 колективи закладу отримали звання: вокальна студія і хореографічний колектив – „Зразковий художній колектив”, студія образотворчого мистецтва – „Народний дитячий художній колектив”.

 

               

                   Мерцалов Сергій Іванович

          Директор Ямпільської районної станції юних натуралістів, Відмінник освіти України, занесений на Дошку Пошани „Педагогічна гордість Сумщини”, нагороджений ювілейною медаллю „20 років незалежності України”, переможець конкурсу „Людина року 2012” у номінації „Захисник інтересів району”.

          У 2012 році нагороджений Почесною відзнакою Ямпільської районної ради „За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району”.

          Ініціював створення мережі шкільних екологічних центрів на базі кожної школи, до роботи яких залучено 90% учнів району.

          Презентував досвід роботи на Міжнародному українсько-білоруському науково-практичному семінарі з квітникарства, Всеукраїнському зльоті юннатів України з трудового виховання, на засіданні кафедри методики позакласної та позашкільної роботи НЕНЦ МОН України.

          Під керівництвом Сергія Івановича спільно з науковцями аграрних закладів України на станції постійно проводиться дослідницька робота.

 

 

 

   Панченко Валентин Олексійович

      Тренер-викладач з лижного спорту Ямпільської ДЮСШ, має ІІ категорію тренера з лижних гонок.

            Під керівництвом Валентина Олексійовича спортивна школа протягом 2010-2012 років зайняла І місце в огляді-конкурсі дитячо-юнацьких спортивних шкіл області ІІ групи.

            Валентин Олексійович підготував цілу плеяду лижників, які з гідністю представляли район і область на різноманітних змаганнях, учасника Олімпійських Ігор 2006 року в Турині, переможця Чемпіонату Світу та дворазового призера Чемпіонату світу з лижоролерів, майстра спорту України міжнародного класу. Його вихованці були членами національної збірної команди України, багаторазовими переможцями Всеукраїнських змагань з лижних гонок, а учень - переможець Всесвітньої Зимової Універсіади 2005 року.

            Неодноразово нагороджений грамотами та подяками відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації, Ямпільської районної ради, Ямпільської районної державної адміністрації, Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. У 2010 році був нагороджений нагрудним знаком „Відмінник освіти України”. У 2015 році отримав Подяку Міністерства освіти і науки України.

 

 

Коваленко Олена Григорівна

Керівник зразкового хореографічного колективу «Альянс» Ямпільського районного центру культури та дозвілля.

Хореографічний колектив «Альянс» Ямпільського районного центру культури та дозвілля Ямпільської районної ради, який очолила Коваленко О.Г., створений у 2002 році. Вихованці колективу вже у 2003 році отримали звання «зразковий». На даний час хореографічним мистецтвом охоплено більше 70 дітей та підлітків.

З 2010 року колектив бере активну участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях, де займає призові місця: Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічних колективів «Танцювальний марафон» (м. Чернігів) – І, ІІ місця – 2010 рік; два І та ІІ місця – 2011 рік; І, два ІІ та ІІІ місця – 2012 рік; Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Алегро Хортиці» (м. Запоріжжя) – ІІІ місце – 2011 рік; Міжнародний фестиваль сучасної хореографії «Neprosto танці» (м. Київ) – І та три ІІ місця - 2012 рік; три І та ІІ місця – 2014 рік; три І та ІІ місця – 2016 рік; фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс» (м. Суми) – І, три ІІ та ІІІ місця – 2015 рік; фестиваль дитячої та юнацької творчості «Алегро Карпат» (м. Яремча) – гран-прі – 2016 рік; дитячий фестиваль-конкурс «Зоряні малята» (м. Київ) – І місце – 2017 рік та інші.

Коваленко О.Г. нагороджена в 2011, 2013 роках Грамотою управління культури і туризму Сумської облдержадміністрації, в 2013, 2016 роках - Подякою, Грамотою голови Ямпільської райдержадміністрації.