Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Комісія визначила переможців районної премії для обдарованих дітей та молоді Ямпільського району у сфері освіти, культури та спорту

Переглядів: 737

 

Комісія визначила переможців районної премії для обдарованих дітей та молоді Ямпільського району у сфері освіти, культури та спорту

20 серпня 2018 року було проведено засідання комісії з призначення кандидатів на отримання районної премії для обдарованих дітей та молоді Ямпільського району у сфері освіти, культури та спорту під головуванням  Олександра Штанюка.

Комісією було розглянуто 1 подання в номінації "Обдарована молодь" (Термоса Ірина, мешканка села Білиця у сфері освіти), 6 подань в номінації "Обдаровані діти" (у сфері культури: Догод Дарина; у сфері освіти: Небеський Ілля, Овчаренко Поліна, учні  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; у сфері фізичної культури і спорту: Ковальова Дарина, Сергійко Сергій, Лізогуб Дмитро, вихованці комунального закладу Ямпільська дитячо-юнацька спортивна школа).

За рішенням комісії переможцем  в номінації "Обдарована молодь" стала Термоса Ірина, мешканка села Білиця у сфері освіти за високий рівень інтелектуальних здібностей. Термос Ірина пройшла захист власної дисертаційної роботи за спеціальністю "Економіка та управління народним  господарством", нею було розроблено та надруковано 16 наукових праць у провідних фахових наукових вітчизняних та міжнародних виданнях. У 2018 році здобула науковий ступінь кандидата економічних наук.

Переможцем у номінації "Обдаровані діти" стала Ковальова Дарина, вихованка комунального закладу Ямпільська дитячо-юнацька спортивна школа, у сфері фізичної культури і спорту. Ковальова Дарина - майстер спорту України з лижних гонок. За останні три роки має досягнення:  ІІІ місце у Чемпіонаті України з лижних гонок серед юнаків та дівчат зі спринту, класичний стиль (2017 рік); І місце у Чемпіонаті України з лижних гонок серед юнаків та дівчат зі спринту, вільний стиль (2017 рік); І місце у Всеукраїнських змаганнях серед учнів ДЮСШ з лижних гонок (2017 рік); І місце у Чемпіонаті України з лижних гонок серед юніорів та юніорок, естафетна гонка (2018 рік); ІІ місце у Чемпіонаті України з лижних гонок серед юніорів та юніорок, вільний стиль  (2018 рік); ІІ місце у Чемпіонаті України з лижних гонок серед юніорів та юніорок, класичний стиль (2018 рік); І місце у Всеукраїнських змаганнях з лижних гонок серед юнаків та дівчат, фінал (2018 рік); ІІ місце в Кубку України (етап) з лижних гонок серед жінок (2018 рік).

Переможці будуть нагороджені почесними подяками голови Ямпільської районної ради та Ямпільської районної державної адміністрації та отримають премію 5000 гривень в урочистій обстановці під час проведення заходів, приурочених до Дня незалежності України.

 

« повернутися до списку новин