Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар привітала з Днем знань учнів та колектив Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Переглядів: 618

 

Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар привітала з Днем знань учнів та колектив Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

У цей святковий день очільник району побажала всім міцного здоров’я, добра і благополуччя, терпіння і взаємоповаги, творчого неспокою, особистих і професійних досягнень! А учням – міцних знань та гарних оцінок! Зазначила, що цей навчальний рік буде останнім і найвідповідальнішим у шкільному житті одинадцятикласників,  особливим для учнів та вчителів першого класу, які будуть навчатися за новими стандартами. Цікавим та сповненим емоцій для всіх школярів, учителів, батьків – бо навчання – це спільна справа: одні вчяться, інші вчать, а декого треба і контролювати. Побажала кожному докласти максимум зусиль, щоб по закінченню навчального року результати праці приємно вразили і учнів, і батьків, і вчителів. Нагородила подяками Марченко Валентину Василівну, практичного психолога, за високий професіоналізм, якісне психологічне забезпечення освітнього процесу та активну громадську позицію та Мартиненка Андрія Сергійовича, вчителя фізичної культури, за якісну спортивну підготовку школярів, пропагування командних видів спорту та активну громадську позицію.

  

« повернутися до списку новин