Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

День працівника соціальної сфери

Переглядів: 494

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

 Ви чітко і послідовно втілюєте в життя державну соціальну політику, доходите до кожного, кому необхідна увага і турбота. Ви обрали для себе благородну, гуманну, але дуже важку професію.

Не вистачить слів, щоб висловити вдячність за вашу самовідданість та чуйність. Соціальний працівник – це не просто професія. Це покликання та особливий стан душі. Ваша професія є унікальною, адже ви супроводжуєте людей від народження і до літніх років. Саме працівники соціальної сфери стали одними із перших, хто зіткнувся із новими викликами, – необхідністю соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції. Злагодженість, взаєморозуміння та чітка координація органів соціального захисту населення допомагають складати нелегкі іспити та успішно опановувати нові напрямки роботи всім працівникам  соціальної сфери.

 Людяність та відкритість душі спонукають вас не просто виконувати свої професійні обов’язки, а й ставати психологами, педагогами, пропускаючи проблеми й переживання кожного через власні серця.

 Переконана працівники соціальної сфери  Ямпільщини є професіоналами, які готові простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує. Бажаємо вам подальших успіхів і нових здобутків у роботі, міцного здоров’я, радості, миру і злагоди.

 

Голова районної ради                                                                                   О.К.Губар

 

« повернутися до списку новин