Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Вітання

Переглядів: 251

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України

 

Українська армія - запорука суверенітету та незалежності держави, один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку України. Сьогодні Збройні Сили України проходять складний етап становлення. За їх плечами славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над загарбниками. Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі.

Сьогодні День Збройних Сил України ми зустрічаємо в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдат, серед яких і наші земляки,  героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках. На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом, пам'ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашого краю. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляємо голови. 

Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Збройні Сили України є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет держави.

Бажаю з честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими! Здоров'я вам і благополуччя, миру і злагоди!

 

З повагою

Голова районної ради                                                             Ольга Губар

 

 

 

« повернутися до списку новин