Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Сесія

Переглядів: 278

25 липня 2018 року об 11 годині відбудеться пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання в приміщенні Будинку рад .

На розгляд пленарного засідання внесені такі питання:

1 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2018 рік.

2 Про Районну програму «Культура Ямпільщини у 2018-2020 роках».

3 Про внесення змін до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік.

4 Про внесення змін до Районної програми соціального захисту населення на 2017–2021 роки.

5 Про внесення змін до рішення Ямпільської районної ради від 22.12.2017 «Про районний бюджет Ямпільського району на 2018 рік».

6 Про   реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області у комунальне некомерційне підприємство «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області.

7 Про звернення до Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б з приводу врегулювання питання щодо призначення субсидії в частині сплати обов’язкової частки платежу за використані житлово-комунальні послуги, а також призначення субсидії розлученим жінкам, які проживають з дитиною без батька.

8 Про внесення змін до Програми проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів за їх сумлінну працю, досягнуті результати та внески у справу соціально-економічного та культурного розвитку району на 2018-2020 роки.

9 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, розташованих за межами населених пунктів на території Усоцької  сільської ради Ямпільського району Сумської області.

10 Інші.

                                                                                     ЗАВАНТАЖИТИ         

« повернутися до списку новин