Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Втілити мрію у реальність допоміг депутат

Переглядів: 515

Більше 10 років при Ямпільському районному Центрі дитячої та юнацької творчості ( керівник Бабаєв Мехті Ібадуллайович) успішно реалізують свої творчі здібності та таланти діти Ямпільщини – члени районної кавеенівської команди «Гарні діти».

Минулого року виступ команди привернув увагу народного депутата України Андрія Деркача. Щоб підтримати колектив Андрій Леонідович допоміг придбати акустичну апаратуру, поновити костюми, а найголовніше для юних талантів – організував поїздку до столиці нашої держави – міста Києва- для участі у святковій програмі «Різдвяний Вертеп», що проходила у приміщенні Національної опери України імені Т.Г.Шевченка.

Виступ ямпільських дітей, а презентували вони казку «Рукавичка» у творчому обробку, дуже схвально сприйняли юні глядачі, серед яких, до речі, були і ямпільчани, які прибули на свято за сприянням народного депутата України Андрія Деркача.

З гарним настроєм, купою вражень і подарунків юні артисти і глядачі поверталися додому. А думка про те, що на Різдво трапляються дива і збуваються найзаповітніші мрії, стала для ямпільських дітей реальністю.

« повернутися до списку новин