Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Депутати Ямпільщини розглянули низку важливих питань

Переглядів: 312

Відбулася тридцять третя сесія Ямпільської районної ради під головуванням голови районної ради Ольги Губар.

На розгляд сесії було винесено 19 питань, які були ретельно вивчені постійними комісіями районної ради. Участь в засіданні взяло 19 депутатів.

Депутати заслухали звіти про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року, постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю, постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою. Схвалили рішення про визначення опорного закладу освіти Свеського освітнього округу, утворення його філії та реорганізацію Княжицького навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад. Затвердили план розвитку Шосткинського госпітального округу на 2019-2021 роки. Внесли зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня»  Ямпільської районної ради Сумської області, Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки, Районної програми соціального захисту населення на 2017–2021 роки, Програми розвитку надання медичної допомоги населенню Ямпільського району комунальним некомерційним підприємством «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної  ради Сумської області на 2019 рік, Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік, рішення Ямпільської районної ради від 21.12.2018 «Про районний бюджет Ямпільського району на 2019 рік».

Народні обранці звернулися до Прем'єр-міністра України щодо фінансування закупівлі інсуліну для  потреб хворих на  цукровий діабет мешканців Ямпільського району Сумської області.

У порядку контролю за виконанням районних програм розглянули питання про хід виконання Програми кадрового забезпечення галузей економіки Ямпільського району до 2020 року та Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Ямпільському районі на 2017-2020 роки. Одноголосно підтримали рішення про нагородження Почесною відзнакою Ямпільської районної ради «За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району» Шпака Г.І. та про встановлення межі зон санітарної охорони водозабірних свердловин №1, №2, №3 ПрАТ «Свеський насосний завод», розташованих у межах смт Свеса Ямпільського району Сумської області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин