Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

З 50 - річним ювілеєм вітали народний аматорський хоровий колектив «Барвінок» Ямпільського районного центру культури і дозвілля

Переглядів: 451

Вітання від керівництва району, народного депутата України Андрія Деркача приймали учасники народного аматорського хорового колективу«Барвінок»  з нагоди 50 - річчя з дня створення та 40-річчя присвоєння звання «народний аматорський».

        Очільник району, Ольга Губар передала вітання і низький уклін за популяризацію народної української пісні від народного депутата України Андрія Деркача. Зазначила, що народним обранцем підтримано прагнення колективу взяти участь у заходах, які відбудуться в м. Києві у травні  2019 року.

         У своєму вітанні голова Ямпільської районної ради Ольга Губар зазначила: «Ми пишаємося, що на Ямпільщині є такий творчий колектив. Слухаючи виступ нашого «Барвінку», розумієш, що всіх учасників колективу, не зважаючи на різний вік, професійну діяльність, особисті вподобання, об’єднує любов до музики, закоханість у народну культуру. Пісні у виконанні колективу полонять серця, глибоко западають у душу, адже в них історія українського народу, почуття і переживання, краса і велич нашої Батьківщини». Ольга Губар побажала кожному члену колективу, а також  їхньому наставнику Миколі Примаку, щоб ніколи не згасав творчий вогник у їхніх серцях.

        Своїх колег вітав самодіяльний народний хор ветеранів праці «Калинонька» Шосткинського міського будинку культури.

         Прихильники бурхливими оплесками супроводжували кожен виступ народного аматорського колективу «Барвінок».    

« повернутися до списку новин