Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Аграрії Ямпільщини приймали вітання

Переглядів: 534

 

Голова районної ради Ольга Губар взяла участь у святкових заходах до Дня працівників сільського господарства в с. Орлівка.

 

На урочистостях голова ради, вітаючи колектив ТОВ "Агрофірма Орлівська" з професійним святом, сказала, що наполегливість, працелюбність працівників колективу сприяють збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі, дають можливість розвиватися селу. Очільниця району подякувала аграріям за любов до землі, терпіння і витримку та побажала міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги, щедрої ниви успіху.

Ольга Губар вручила подяку та цінний подарунок директору ТОВ "Агрофірма «Орлівська»  Тетяні Сенченко за багаторічну сумлінну працю у галузі сільського господарства, відданість справі та з нагоди Дня працівника сільського господарства. Передала слова вдячності, низький уклін за невтомну працю на рідній землі від народного депутата України Андрія Деркача, депутата обласної ради Костянтина Товстухи та вручила подяки і цінні подарунки від народного депутата доярці Биковій Олені Іванівні та трактористу Шишлевському Олександру Васильовичу.

З теплими вітальними словами до аграріїв звернувся сільський голова Володимир Гончаров, який, власне, і став ініціатором проведення свята, трудова діяльність якого теж тривалий час проходила в цьому колективі. 

Зі сцени звучали музичні вітання від працівників Орлівського будинку культури Сергія Ступака, Наталії Потапенко та Тетяни Котлярової та виконавців - аматорів Ямпільського районного центру культури і дозвілля.

Вдячність за постійну підтримку та концертні номери від працівників та учнів місцевої школи особливо схвилювали працівників господарства, адже свої виступи батькам дарували діти та онуки.

            

« повернутися до списку новин