Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Дружня княжицька громада приймала вітання

Переглядів: 879

Літній день 28 липня став хвилюючою подією для жителів села Княжичі: святкували подвійне свято - День рідного села та 100 річний ювілей школи.  

Атмосфера заходу з перших хвилин захоплювала своєю різнобарвністю та українським колоритом.

Приємним було й те, що свято прикрашали яскраві вишиванки, в які були одягнені жителі та гості села. А ще, тут функціонувала фотовиставка, яка висвітлювала історію школи, і була цікавою для кожного випускника та гостя цього урочистого дійства, організаторами якої стали бібліотекар сільської бібліотеки Тетяна Белецька та бібліотекар Княжицької школи Павло Куроєд. 

На свято прибуло чимало запрошених гостей. З вітальним словом до присутніх звернулась голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, яка  привітала усіх присутніх зі славетним ювілеєм, подякувала учителям за доброту і терпіння, батьківську турботу і любов до дітей, знання, які вони передають своїм вихованцям, відзначила тісну взаємодію між депутатським корпусом села та колективом школи. Жителям села побажала міцного здоров’я, процвітання,  добробуту. Вручила грамоту директору Княжицького навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Ямпільської районної ради Сумської області, депутату Ямпільської районної ради, за сумлінну працю, високий професіоналізм,  активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у вирішенні завдань соціально-економічного розвитку села, активну участь у життєдіяльності територіальної громади та з нагоди 100 річчя школи, подяки Ямпільської районної ради Антюшко Ользі - секретарю Княжицької сільської ради, за сумлінну працю, активну громадську позицію, високий професіоналізм, вагомий внесок у вирішенні важливих проблемних питань жителів територіальної громади, Бугай Ганні – депутату Княжицької сільської ради за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у вирішенні важливих проблемних питань життєдіяльності територіальної громади та з нагоди Дня села.

Гучними оплесками супроводжувалися вітання від народного депутата Андрія Деркача, подарунки від якого передав його помічник, це - новенький проектор для організації роботи учнів першого класу в умовах нової української школи. Також, в ході заходу було анонсовано виїзд у перший рейс автобуса, придбаного за допомогою Андрія Деркача за маршрутом Княжичі-Глухів через Микитівку, Свесу, Орлівку, Ямпіль. А головним подарунком для малечі від народного депутата були ігрові атракціони, які запам’ятались дітям морем позитивних емоцій, гарним настроєм та веселим вогником в очах.

Зі святково прикрашеної сцени гостей свята вітали учні та випускники різних років, представивши до уваги присутніх цікаві художні номери, які спільно готували керівник гуртків сільського будинку культури Катерина Шкондик та директор школи Ольга Васютенко. Зачарували присутніх своїм співом тріо «Мелодіка» у складі Марії Кузьменко, Ганни Бугай та Ірини Шкондик. Особливо зворушливо прозвучала пісня «Квітка душа» у виконанні маленької артистки, 7 річної Домініки Шпак. Порадував гостей сільський вокальний ансамбль «Калинонька» під керівництвом Людмили Кривошап.

Свято вдалося! З легкою втомою селяни задоволенні та щасливі не поспішаючи йшли додому, аби завтра знову приступити до важкої щоденної праці. «Село живе допоки пісня лине», - запам’яталися слова однієї присутньої на святі бабусі. І таки правда. Княжичі - живе село!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин