Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, агропромислового комплексу, розвитку підприємництва та охорони навколишнього середовища

Переглядів: 485

24 березня 2017 року голова постійної комісії  Ямпільської районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, агропромислового комплексу, розвитку підприємництва та охорони навколишнього середовища Світлана Чудеса провела засідання.

Участь у роботі комісії взяли начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту  Ямпільської районної державної адміністрації Артем Скорозвон та члени  комісії.  Розглянуто питання про хід виконання рішення тридцять третьої сесії районної ради шостого скликання від 25.04.2014 року «Про Районну програму Схеми планування території Ямпільського району». 

Було обговорено проблемні питання по водопостачанню, якості води та перспективи водопостачання на 2017 рік в с. Орлівка, с. Паліївка, с. Усок та с. Воздвиженське за інформацією голів сільських рад.

                  

« повернутися до списку новин