Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Святкування Дня міста Дружба

Переглядів: 683

 

Яскравим дійством стало святкування Дня міста Дружба. До цього свята з року в рік тут підходять креативно, тож нічого дивуватися, що й цього року на урочистості й веселощі завітали гості з усіх куточків України.

Розпочалося свято зі звернення Дружбівського міського голови до гостей та жителів міста. Євген Харитонов побажав присутнім на святі кращого майбутнього, миру та злагоди. Голова районної ради Ольга Губар, привітала Дружбівську громаду зі святом, побажала жителям міцного здоров’я, процвітання та добробуту кожній родині. Вручила грамоти Ямпільської районної ради Олександру Рябухіну, депутату Ямпільської районної ради та інспектору з благоустрою Дружбівської міської ради Руслану Комарову за активну громадську позицію, високі спортивні досягнення у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Сумщини усіх рівнів, та з нагоди Дня міста. Подяки від голови районної ради отримав Микола Міренцов, приватний підприємець, за активну громадську позицію, підтримку закладів соціальної сфери територіальної громади та з нагоди Дня міста, та Сергій Полєвічок, спеціалісту ІІ категорії Дружбівської міської ради, за високі спортивні досягнення у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Сумщини усіх рівнів та з нагоди Дня міста.

Помічник депутата Верховної Ради України Олег Лата передав вітання від народного обранця Андрія Деркача, який постійно переймається проблемами міста, побажав добра і здоров’я кожній родині та вручив подяки і подарунки Марині Кубрак, начальнику організаційного відділу Дружбівської міської ради, за сумлінну працю, активну громадську позицію, високий професіоналізм, вагомий внесок у вирішенні важливих проблемних питань жителів територіальної громади та з нагоди Дня міста, Василю Сидоренко, лісничому Чуйківського лісництва ДП «Свеське лісове господарство», за сумлінну працю, активну життєву позицію та з нагоди Дня міста, Олексію Котлярову, директору ДП «Ямпільський агролісгосп», депутату Дружбівської міської ради, керівнику Дружбівського військово-патріотичного клубу «Доблесть», за активну громадську позицію, особисту участь у вирішенні питань життєдіяльності територіальних громад Ямпільського району та значний внесок у виховання молоді у дусі патріотизму та з нагоди Дня міста, Вірі Шаповаловій, завідувачці філії Дружбівського міського палацу культури, за вагомий особистий внесок у розвиток культури, активну участь у культурно-мистецьких заходах району, високу професійну майстерність та з нагоди Дня міста, Олександру Мирошніченку, директору КП «ЖФ Дружба», за сумлінну працю, спрямовану на вирішення соціально-побутових питань та забезпечення житлово-комунальних потреб мешканців громади, активну життєву позицію та з нагоди Дня міста.

Дружбівська міська громада багата талантами. Щойно наблизившись до епіцентру святкування, кожен міг переконатися в цьому. Гарний настрій присутнім дарували вокальні ансамблі «Дружбяночка», «Журавушка» та «Мереживо». Море оплесків отримав дитячий танцювальний ансамбль «Силует».

Спортивною складовою свята стали змагання з волейболу між командами Дружбівської, Шосткинської, Конотопської міських та Свеської селищної рад, переможцем яких стали шосткинці. Господарі в нелегкій боротьбі вибороли друге місце, третьою була команда спортсменів з Конотопу.

         Жителі та гості міста змагалися з армрестлінгу, мірялися силою в перетягуванні линви та з’ясовували, хто сильніший, піднімаючи гирю.

Завдяки підтримці Андрія Деркача, діти мали змогу побавитися на атракціонах, а дорослі – насолодитися співом народного артиста Анатолія Матвійчука та молодіжної групи «Флірт».

Завершилося дійство святковим незабутнім тривалим феєрверком та дискотекою, яка продовжувалася далеко за північ.

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин