Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

14 грудня в Україні відзначається вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Переглядів: 253

 

У цей день в Україні традиційно відзначається вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

Саме 14 грудня було офіційно повідомленно про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи людство від ядерної катастрофи, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Низький вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії. Вічна пам'ять тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, бажаю вам і вашим рідним міцного здоров'я, миру, терпіння, щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей і держави! Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи.

З повагою

Голова районної ради                                                     Ольга Губар

« повернутися до списку новин