Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Вітання

Переглядів: 557

 Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної  культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту Ямпільщини! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту.  Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав  прихильників здорового способу життя, фізкультурників,  спортсменів, ветеранів спорту,  які наслідують славні традиції українського народу.  За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості, доброю ознакою утвердження в суспільстві ідеалів краси і духовного здоров’я. Спортсмени нашого району відомі за межами області ,  вони зберігають і примножують славні традиції спорту.

Зичу всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси, високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого Ямпільського краю.

 

 

Голова районної ради                                                         О.К.Губар

« повернутися до списку новин