Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

День села відсвяткувала Микитівка

Переглядів: 440

 

Гучно і весело святкували День рідного села жителі Микитівки.

Адже до цієї події вони готувалися довго, старанно та з творчим захопленням.

З самого ранку в центрі села розпочалися святкові приготування. А ближче під вечір організатори свята привітно зустрічали гостей та жителів громади. І поки дорослі займали місця, малеча радісно бавилась на гойдалках та батутах, які для них були встановлені завдяки підтримці народного депутата України Андрія Деркача.

На свято села завітала голова районної ради Ольга Губар. Вона виразила слова вдячності всім жителям громади, працівникам сільської ради за любов і вірність своїй малій Батьківщині, за  працю і турботу, за небайдужість і відповідальність за своє село. подякувала селянам за згуртованість і активну громадську позицію, завдяки яким вони мають сьогодні і автобусне сполучення, і ФАП.

         Побажала кожному мешканцю Микитівської громади добра і благополуччя, мирного неба над нашою Україною, щоб життя кожної сім`ї наповнювалось душевним теплом, радістю і надією на краще, і вручила подарунки почесним родинам Бабаян Вегрушці Левоновичу і Галині Михайлівні та Ступаченко Івану Максимовичу і Марії Федорівні, які прожили дружнє подружнє життя понад 55 років, народили  та виховали дітей, мають онуків та правнуків, є прикладом і взірцем для молодого покоління.

Продовжили святкову програму аматори сцени Ямпільського районного центру культури та дозвілля, які радували усіх глядачів милозвучними українськими піснями, сучасними танцями та гумористичними постановками.

Свято вдалося на славу, бо подарувало жителям села святковий незабутній настрій і море позитивних емоцій. 

 

 

 

« повернутися до списку новин