Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Жителі села Орлівка відзначили День села

Переглядів: 267

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Валентина Яструб завітала на свято Дня села до Орлівки, де зібралось чимало місцевих жителів та гостей.

Низькій уклін і найщиріші слова вітання мешканців з подвійним святом - Днем Конституції та найдорожчим святом – Днем рідного села Валентина Яструб передала від імені голови районної ради Ольги Губар. Зазначила, що День села – це свято, на яке з’їджаються близькі та рідні, свято, яке об’єднує кожного жителя, всіх, хто народився та виріс в селі, побажала всім миру, добра, злагоди, творчих здобутків та натхнення для розквіту малої Батьківщини та зміцнення нашої держави - України.

З кожним роком Орлівка стає більш затишною і комфортною. Усі здобутки громади були б неможливими без відданої праці щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням. Валентина Яструб відзначила подяками голови районної ради Валентину Бардакову, головного бухгалтера ТОВ "Агорофірма "Орлівська, за багаторічну сумлінну працю у галузі сільського господарства та Сергія Ступака, директора Орлівського сільського будинку культури, за вагомий особистий внесок у розвиток культури, участь у культурно-мистецьких заходах району, високу професійну майстерність, активну громадську позицію.

За сприяння народного обранця Андрія Деркача для дітей працювали безкоштовні атракціони, а ввечері святковий настрій орлівчанам подарували учасники гурту "Молодість" з м. Глухова, які запалювали відпочиваючих своїми яскравими музичними композиціями.

« повернутися до списку новин