Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Сесія

Переглядів: 563

Депутати Ямпільської районної ради прийняли виважені рішення

 

Відбулася дванадцята сесія Ямпільської районної ради під головуванням голови районної ради Ольги Губар, на яку було запрошено заступників голови,  начальників управлінь та відділів  районної державної адміністрації, директора КП „Медіасвіт Ямпіль”.

Всі питання, які виносилися на розгляд сесії районної ради, були опрацьовані в  профільних комісіях, де були прийняті  висновки та рекомендації.

Депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2016 рік. З районного бюджету було виділено 96,243 тис.гривень на капітальний ремонт з заміною твердопаливного котла існуючої котельні управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації, але прийняттю цього рішення передувало бурхливе обговорення депутатами даного питання. Їх турбувало виділення коштів на установу, видатки якої фінансує держава. Враховуючи критичний стан роботи котельні, все ж таки було прийнято рішення про виділення коштів.

Рішенням "Про внесення змін до рішення Ямпільської районної ради від 25.12.2015 «Про районний бюджет Ямпільського району на 2016 рік» збільшено обсяг видатків загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу  управлінню соціального захисту населення Ямпільської державної адміністрації  в сумі 85 960 гривень на здійснення соціальних виплат та Ямпільській районній раді на виконання Програми проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів за їх сумлінну працю, досягнуті результати та внески у справу соціально – економічного та культурного розвитку району на 2015-2017 роки в сумі  1 600 гривень.

                                                                    

« повернутися до списку новин