Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Навчалися голови та секретарі місцевих рад Ямпільщини

Переглядів: 396

                   У залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для міських, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Розпочав семінар провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фіто санітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Він роз’яснив основні положення Закону України «Про бджільництво».

Про заходи вакцинації на сказ та проведення лабораторних досліджень на лейкоз розповів начальник Ямпільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрій Фінашко.

         Заступник військового комісара начальник відділення комплектування Ямпільського районного військового комісаріату Олександр Маркашов доповів про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року.

                   Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Ямпільської районної державної адміністрації Скорозвон Артем проінформував з питання державних будівельних норм.

                   Про деякі аспекти вчинення нотаріальних дій розповів Андрій Коваленко, головний спеціаліст апарату Ямпільської райдержадміністрації (з питань юридичного забезпечення).

                   Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської райдержадміністрації Ігор Небеський висвітлив питання надання відомостей про осіб нездатних самостійно пересуватися та позачергового поновлення відомостей реєстру.

                   Керівник апарату Ямпільської райдержадміністрації Світлана Лящевська надала інформацію щодо матеріально-технічного забезпечення дільничих виборчих комісій.

« повернутися до списку новин