Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Вітання

Переглядів: 481

Шановні  депутати

  районної, обласної ради та місцевих рад,  сільські, селищні та міський голови, працівники виконавчих апаратів органів місцевого самоврядування Ямпільщини!

                           Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Відзначення  цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

           День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів,  працівників виконавчих апаратів місцевих рад і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми малої Батьківщини, дбають про її розквіт і зростання.

 Нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити кожну територіальну громаду самодостатніми та здатними повноцінно вирішувати актуальні питання громадян.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за  сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад, в ім'я розквіту рідного Ямпільського краю.

Нехай розуміння і підтримка вашої громади завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Міцного здоров’я вам і вашим родинам, нових вагомих здобутків. Бажаю, щоб кожне починання було успішно втілено в життя!

Упевненості вам і віри у краще майбутнє!

 

 

Голова районної ради                                            О.К.Губар

« повернутися до списку новин