Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Святкування Дня села – це гарна традиція

Переглядів: 237

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. У неділю   народні гуляння та святкування відбулись  у Білиці.

       Зібралось чимало місцевих жителів. Усіх від щирого серця привітала односельців та гостей сільський голова Катерина Бояринова  та побажала, миру, терпіння та здійснення усіх задумів, подякувала за сприяння у проведенні свята народному депутатові України Андрію Деркачу.

Від імені голови Ямпільської районної ради Ольги Губар привітала громаду села керуючий справами виконавчого апарату районної ради Валентина Яструб та вручила депутатам сільської ради Почесну грамоту Любові Гарджук, подяку Анатолію Чмиру, за активну життєву позицію у вирішенні важливих питань життєдіяльності територіальної громади та з нагоди Дня села.

            Художні виступи подарували маленькі аматори сцени: Крістіна Бородієнко, Сніжана Фесенко, Анастасія Куліш. Свою художню майстерність представляли Світлана Жданова, Олена Бородієнко та самодіяльний вокальний ансамбль «Полісяночка» (художній керівник Тетяна Старовойт).

           За сприяння Андрія Деркача яскравий незабутній виступ і свої музичні вітання дарував  присутнім вокальний ансамбль «Молодість» м. Глухів, було організовано розваги для дітей, а також розіграно лотерею. Щасливими у розіграші стали дві біличанки.

          Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою маленьку батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини.

         Тож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони виявили під час святкування Дня села.

« повернутися до списку новин