Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю

Переглядів: 577

 

Голова постійної комісії Ямпільської районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю Ірина Панченко провела засідання комісії, участь у якому взяла голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, депутати – члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури Валентина Обуховська, Ірина Деркач, голова постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, агропромислового комплексу, розвитку підприємництва та охорони навколишнього середовища Світлана Чудеса, начальник фінансового управління Ямпільської районної державної адміністрації Наталія Слесарєва, головний лікар КНП «Ямпільська ЦРЛ» Вадим Бойчунь, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Олег Проценко.

На розгляд порядку денного було внесено 3 питання: щодо подальшого функціонування закладів освіти та медицини в районі, звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік та про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2019 «Про районний бюджет Ямпільського району на 2020 рік».

У ході розгляду питання стосовно реформи медичних закладів Вадим Бойчунь надав детальний аналіз щодо заключення договорів з НСЗУ на можливі медичні послуги районною лікарнею в умовах реформування і розповів про подальше функціонування комунального некомерційного підприємства. З метою надання медичних послуг населенню району та продовження роботи медичного закладу в умовах реформування другого рівня попросив надати субвенцію з місцевих бюджетів на придбання медичного апарату.

Олег Проценко доповів про незабезпеченність заробітною платою освітян та необхідність створення філій.

За результатами обговорення депутати районної ради вирішили надати субвенцію КНП «Ямпільська ЦРЛ» на придбання апарату ультразвукової діагностичної системи у розмірі 400 тис. гривень, а відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації у тижневий термін розробити Програму реформування освіти Ямпільщини та подати на затвердження районній раді.

Депутатами також обговорено звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік та  внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2019 «Про районний бюджет Ямпільського району на 2020 рік».

 

 

« повернутися до списку новин