Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

В Ямполі відбулася зустріч щодо перспективи функціонування закладів медицини району в рамках медичної реформи

Переглядів: 633

 

18 січня 2017 року відбулася зустріч, організована Ямпільською районною радою спільно з Ямпільською районною державною адміністрацією, за участю начальника управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергія Бутенка, депутатів Сумської обласної ради Лілії Ричкіної, Валерія Толбатова, голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірини Панченко, керуючого справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради Валентини Яструб, голів та секретарів місцевих рад, депутатів районної ради, представників ЗМІ та громадськості району щодо роз’яснення проведення медичної реформи та перспектив закладів охорони здоров'я Ямпільщини в рамках реформи.

Сергій Бутенко, начальник управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації, розповів присутнім про перспективи функціонування закладів медицини Ямпільського району в рамках медичної реформи по створенню госпітальних округів. Довів до відома, що Ямпільський район увійде до складу госпітального округу з центром в місті Шостка. У 2017 році місцевим радам кожного округу буде запропоновано створити спільний орган управління госпітальним округом – госпітальну раду. До неї увійдуть депутати кожної місцевої ради округу пропорційно до чисельності їх населення. Зупинився на питаннях фінансування закладів медицини, акцентувавши увагу присутніх, що первинний і вторинний рівень надання медичної допомоги буде фінансуватися окремо, запевнив, що це не погіршить медичне обслуговування населення району. Зробив аналіз кадрового забезпечення сімейними лікарями медичних закладів. Зосередив увагу присутніх, що держава не забороняє фінансування ФАПів з бюджетів місцевих рад району, тому кожна міська, селищна, сільська ради можуть спів фінансувати медичні заклади району.

Наприкінці зустрічі керівник медичної галузі області відповів на численні запитання депутатів районної ради, селищних, сільських голів.

 

 

« повернутися до списку новин