Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури

Переглядів: 428

27 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури. Депутати підтримали проекти рішень: "Про хід виконання Програми кадрового забезпечення галузей економіки Ямпільського району до 2020 року" та "Про внесення змін до Районної програми соціального захисту населення на 2017 – 2021 роки", внесені на розгляд дев'ятнадцятої сесії Ямпільської районної ради сьомого скликання.

Відповідно до плану роботи постійної комісії був заслуханий звіт директора комунального закладу Ямпільська районна дитячо-юнацька спортивна школа Ямпільської районної ради Сумської області за 2016 рік та І півріччя 2017 року Коржа О.М. Олександр Миколайович зупинився на пріоритетах у роботі закладу та досягненнях вихованців. Наголосив, що  проблемними питаннями закладу залишаються кваліфіковане кадрове забезпечення відділення футболу та забезпечення закладу комп'ютерною технікою.

Члени постійної комісії та запрошені висловили критичні зауваження щодо незадовільних результатів вихованців відділення футболу та пропозицій щодо перерозподілу коштів, виділених на придбання спортивного інвентарю, на придбання комп'ютера.

         Одноголосно депутати прийняли рішення - винести на пленарне засідання чергової сесії районної ради звіт директора комунального закладу Ямпільська районна дитячо-юнацька спортивна школа Ямпільської районної ради Сумської області за 2016 рік та І півріччя 2017 року.

 

« повернутися до списку новин