Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю

Переглядів: 521

16 березня 2016 року відбулося засідання постійної комісії Ямпільської районної ради сьомого скликання з питань бюджету фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю під головуванням Ірини Панченко. В роботі комісії взяли участь голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, начальники управлінь районної державної адміністрації.

 

До порядку денного засідання постійної комісії було внесено сім питань. За результатами розгляду проекти рішень «Про звіт голови Ямпільської районної державної адміністрації з питань виконання бюджету, програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району та делегованих районною радою повноважень за 2016 рік», «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Ямпільського району за 2016 рік», «Про затвердження звіту про отримання та використання коштів цільового фонду районного бюджету соціально-економічного розвитку Ямпільського району», «Про внесення змін до Районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки», «Про передачу майна територіальних громад сіл, селищ, міста Ямпільського району з балансу відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації на баланс Ямпільської районної ради», «Про оренду нерухомого майна (частини приміщень) КЗ «Ямпільська ЦРЛ», «Про затвердження оцінки майна та його продажу на аукціоні» підтримано депутатами.

На засіданні постійної комісії були опрацьовані листи керівників установ і закладів району щодо фінансування на їх утримання. Жваво обговорювалось питання перерозподілу вільного залишку районного бюджету.

        

« повернутися до списку новин