Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Випускний – 2018 "Прощавай дитинство! Здрастуй, Париже!"

Переглядів: 516

21 червня 2018 року  в  Свеській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №1 відбулося особливе свято: випускний – 2018 «Прощавай, дитинство! Здрастуй, Париже!».   Дійсно хвилююча подія і для випускників, і для батьків, і для колективу школи, і, навіть, для гостей.

Присутня на святі голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, у своєму зверненні до випускників сказала: "Ви стали дорослими і кожен самостійно обирає свою життєву дорогу, тож нехай ця дорога буде успішною, а знання, отримані за одинадцять років навчання, часточка душі вчителя та батьківська любов завжди будуть вам, дорогі діти, в нагоді."

 Акцентувала увагу присутніх, що  Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 має гарні традиції, чудовий педагогічний колектив та вихованих, різнопланово обдарованих учнів, діти розуміють, що їхні успіхи в значній мірі залежать від витримки, наполегливості батьків та професіоналізму, творчості, майстерності педагога.

         Голова районної ради відзначила випускників, які своїми успіхами значно збагатили скарбничку надбань Ямпільського району та вручила грамоти Догод Дарині, Савчуку Богдану, Череповському Максиму та їх батькам.

Програма випускного балу була насичена гумором, жартом, сміхом. У святковій програмі брали участь вихованці музичної школи, учасники театральної студії «Мрія», випускники, учні школи, вчителі та батьки випускників.

« повернутися до списку новин