Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Проведено семінар для голів та секретарів місцевих рад

Переглядів: 391

Під головуванням Ольги Губар Ямпільською районною радою проведено семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Перше питання висвітлив інспектор ювенальної превенції сектору превенції Ямпільського відділення поліції Петро Поліщук. Він розповів про профілактику експлуатації та жебратства дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Директор державного підприємства "Українське аграрне геодезичне підприємство" Руслан Звенигорецький висвітлив питання щодо генерального планування та встановлення меж, наголосивши, що їх підприємство має все необхідне обладнання і може забезпечити якісну зйомку території для подальшого розроблення генерального плану.

Про взаємодію органу пробації з органами місцевого самоврядування при вирішенні питань, пов'язаних зі звільненням осіб з установ виконання покарань проінформувала Світлана Менькова, начальник Ямпільського районного сектору з питань пробації. Вона акцентувала увагу на наданні повної інформації на запити.

Начальник Ямпільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрій Фінашко доповів про епізотичну ситуацію на території Ямпільського району.

Про проведення перепису населення в 2019-2020 роках розповіла Ірина Карпенко, заступник керівника апарату - начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату Ямпільської районної державної адміністрації.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації Ігор Небеський зосередив увагу присутніх на питанні надання відомостей під час виборчого процесу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин