Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відсвяткували День села в Марчихиній Буді

Переглядів: 235

Минулої суботи мешканці села Марчихина Буда відзначали свято День села.

З самого ранку линули мелодії над селом, бо саме у цей день  в селі відбувався ще й районний фестиваль «Народні джерела».

З вітальними словами до мешканців села звернулася Марчихинобудський сільський голова Світлана Нещерет, яка подякувала активістам, спонсорам та всім, хто працює на рідній землі, у проведенні подвійного свята – Дня села та фестивалю «Народні джерела». Зазначила, що День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

У заході взяли участь Валентина Яструб, керуючий справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради, Володимир Гончаров, Орлівський сільський голова, та Олена Ігнащенко, Микитівський сільський голова.

Валентина Яструб передала всім учасникам заходу низький уклін і ширі слова вітання від голови Ямпільської районної ради Ольги Губар. Побажала миру, злагоди в родинах, рясних дощів, щедрих врожаїв, трудових досягнень задля розквіту рідного краю і вручила Почесну грамоту Ямпільської районної ради завідуючій Марчихинобудським дошкільним навчальним закладом «Лелека» Аллі Жирновій та подяки активістам села                  - Василю Романенку, Миколі Твердунову.

Свою художню майстерність представляли вокальний ансамбль «Рідна пісня» Марчихинобудського будинку культури, працівники Ямпільського районного центру культури і дозвілля та аматори сцени.

Розваги цього дня чекали і наймолодших гостей свята. Завдяки сприянню народного депутата Андрія Деркача дітлахи залюбки бавилися та розважалися на надувних батутах. А надвечір всіх чекала святкова дискотека.  

 

 

 

« повернутися до списку новин