Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відзначення кращих працівників правоохоронних органів з нагоди Дня Національної поліції України

Переглядів: 231

 

Сьогодні в Ямпільському районному центрі культури і дозвілля відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.

У заході взяла участь керуючий справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради Валентина Яструб. Вона привітала працівників правоохоронних органів з професійним святом від імені голови районної ради Ольги Губар і всього депутатського корпусу та зазначила, що сьогодні працівники органів внутрішніх справ демонструють високий професійний рівень та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов’язок. Подякувала за самовіддану працю та побажала витримки й наснаги, родинного добробуту, міцного здоров’я і щоб ї мужність, порядність, честь, високий професійний обов’язок завжди служили людям.

             За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професійний рівень, витримку, порядність та з нагоди Дня Національної поліції України вручено Почесні грамоти голови Ямпільської районної ради Алмазову Віталію Анатолійовичу, старшому лейтенанту поліції, дільничому офіцера поліції сектору превенції Ямпільського відділення поліції, Мороці Олексію Віталійовичу, майору поліції, старшому інспектору-чергового сектора реагування патрульної поліції Ямпільського відділення поліції та подяки голови районної ради Юрію Золотаревському старшому сержанту, помічнику чергового сектору реагування патрульної поліції Ямпільського відділення поліції, Любові Шульзі, діловоду канцелярії Ямпільського відділення поліції.

             Яскраву концертну програму з нагоди Дня Національної поліції України, яку підготували працівники районного центру культури і дозвілля  присутні зустрічали бурхливими оплесками.

 

« повернутися до списку новин