Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Проведено семінар для голів та секретарів місцевих рад

Переглядів: 364

 

Під головуванням голови районної ради Ольги Губар відбувся семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Про військову службу за контрактом розповів Олександр Яловенко, військовий комісар Ямпільського районного військового комісаріату.

Велику зацікавленість у присутніх викликав виступ Андрія Ткаченко, першого заступника ДП "Дороги Сумщини". Він проінформував про виконання ремонтних робіт на автодорогах загального користування місцевого значення на умовах співфінансування. Також міськселсільголовами піднімалися питання щодо очищення доріг від зелених насаджень.

Світлана Менькова, начальник Ямпільського районного сектору з питань пробації висвітлила питання щодо здійснення пенітенціарної пробації на території Ямпільського району, розповіла про особливості виконання адміністративних стягнень у вигляді оплачувальних суспільно корисних робіт та безоплатних робіт.  

Олена Терентьєва, начальник управління соціального захисту населення  Ямпільської районної  державної адміністрації проінформувала про зміни щодо призначення житлових субсидій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 №62 "Про внесення змін до деяких постанов  Кабінету Міністрів України" та повідомила про нову послугу з догляду за дитиною до трьох років «Муніципальна няня».

Про організацію громадських робіт та роботи тимчасового характеру, як соціально-орієнтована потреба суспільства доповіла Катерина Яременко, провідний фахівець з питань зайнятості Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості.

Ігор Небеський, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації зосередив увагу присутніх на питанні надання відомостей про осіб, нездатних самостійно пересуватися та проінформував про внесення змін до переліку виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин