Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Робоча зустріч в рамках проекту «Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми в Сумській області»

Переглядів: 519

         В рамках проекту «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Сумській області» у Будинку рад відбулася зустріч  з головою правління  Громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» Едуардом Глобою та його заступником Володимиром Дементовим.

         В заході взяла участь голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, представники управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації, Ямпільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Дружбівської об’єднаної територіальної громади.

         Метою зустрічі було обговорення з представниками новоутвореної територіальної громади питань щодо дієвого впровадження Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. З отриманням нових повноважень, територіальні громади отримали багато проблемних питань, за вирішення яких, вони тепер відповідатимуть самостійно. Одне з них - є проведення профілактичної роботи та безпосередня допомога тим, хто потрапив у ситуацію торгівлі людьми. 

         Під час зустрічі обговорено питання виконання в районі розділу 3 протидії торгівлі людьми Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, районної програми соціального захисту населення. Ініційовано внесення заходів із протидії торгівлі людьми, виявлення, індентифікація та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми та виділення фінансування на організацію та проведення заходів з протидії торгівлі людьми Дружбівською об’єднаною територіальною громадою на 2019 рік.

     


 


 


 


 


 


 


 

     

« повернутися до списку новин