Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Актуальні питання розглянули на семінарі для голів та секретарів місцевих рад

Переглядів: 513

Під головуванням Ольги Губар Ямпільською районною радою проведено семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Начальник Ямпільського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" Світлана Менькова висвітлила питання щодо передбачення бюджетами громад коштів для оплати за виконання адміністративних стягнень у вигляді суспільно-корисних робіт.

Військовий комісар Ямпільського райвійськомату Олександр Яловенко доповів з питання щодо призову на строкову службу восени 2019 року.

Про навчання сільського населення за кошти Сумської обласної ради детально роз’яснила присутнім провідний фахівець з питань зайнятості Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Тетяна Покотило.

Наталія Ліванчук, начальник Ямпільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області ознайомила присутніх з механізмом надання Пенсійним фондом України дистанційних послуг з обслуговування громадян.

Про Постанову Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 № 807 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких Постанов Кабінету Міністрів України», якою затверджено зміни до Положення про призначення житлових субсидій та про порядок та умови надання в 2019 році субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа розповіла начальник управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області Олена Терентьєва.

Олександр Рубан, державний реєстратор Ямпільської селищної ради проінформував про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв).

Провідний спеціаліст-бухгалтер відділу фінансового забезпечення апарату Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області Альона Нікалишина зосередила увагу на питанні щодо здачі виборчих скриньок до райдержадміністрації.

Про зміни в законодавстві, яке регламентує роботу з оформлення паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та порядок реєстрації /зняття з реєстрації місця проживання/ перебування фізичних осіб розповіла завідувач Ямпільського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Сумській області Лариса Дука.

Голова районної ради Ольга Губар звернула увагу присутніх на питання звітування депутатів районної ради та депутатів місцевих рад, зазначивши, що законодавство забов’язує органи місцевого самоврядування визначити терміни і порядок звітування.

 

 

 

« повернутися до списку новин