Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Ямпільчани відсвяткували День рідного селища

Переглядів: 202

31 серпня селище Ямпіль святкувало свій День народження.

Урочистості відбулися на центральній площі селища. В них взяла участь керуючий справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради Валентина Яструб. Вона привітала присутніх зі святом, побажала всім миру, добробуту, суспільної злагоди, взаємної поваги та довіри і зазначила, що саме цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за край, який став нашою затишною домівкою, адже Ямпіль – це як маленька держава, зі своїми традиціями, звичаями, побутом  та культурою. Ми всі вболіваємо один за одного, допомагаємо у скрутні хвилини, разом розділяємо радість та горе. Валентина Яструб відмітила, що на наших очах Ямпіль з кожним роком стає все кращим та затишнішим. У цьому велика заслуга селищної ради, яка невтомно проводить активну роботу з благоустрою селища. Ямпіль славиться своїми людьми — талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки старанням ямпільчан, умілим рукам, натхненній праці селище живе та розквітає. Вручила подяки голови районної ради депутату Ямпільської селищної ради Ірині Фесенко, приватним підприємцям Петру Ковальову та Миколі Рябусі.

          Різнобарв’я місцевих народних колективів, дитячі танцювальні гуртки, виїздна торгівля та місцеві майстри рукоділля – все це створило атмосферу гарного незабутнього свята.

А найкращими подарунками для найменших жителів від народного депутата Андрія Деркача стали безкоштовні атракціони та солодкі подарунки.

Завершився захід святковим салютом та дискотекою.

                                                

                                              

                                                        

 

« повернутися до списку новин