Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулося пленарне засідання чергової сорок четвертої сесії районної ради сьомого скликання

Переглядів: 430

 

14 серпня відбулося пленарне засідання чергової сорок четвертої сесії районної ради сьомого скликання, яку провела голова районної ради Ольга Губар.

         Перед початком пленарного засідання Ольга Губар закцентувала увагу присутніх на питанні проведення робіт з поточного ремонту об’єкту «Заходи щодо боротьби зі шкідливою дією вод р. Івотка на території Ямпільського району» та зазначила, що районною радою вжито вичерпні заходи щодо врегулювання цього питання.

Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2020 року на сесії доповіла Наталія Слесарєва – начальник фінансового відділу районної державної адміністрації.

Рішенням сесії затверджено наступні видатки з районного бюджету: капітальний ремонт водонапірної башти та артезіанської свердловини  житлового масиву Першотравневий смт Свеса Свеської селищної ради - 250 000 гривень; придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) опорних закладів загальної середньогї освіти: Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№2 «ліцей» – 24100 гривень; надання субвенції на придбання будівельних матеріалів для проведення робіт з поточного ремонту об’єкту «Заходи щодо боротьби зі шкідливою дією вод р. Івотка на території Ямпільського району – 100000 гривень; на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю для Ямпільської районної станції юних натуралістів – 157 554 гривні; для придбання стоматологічного обладнання для Ямпільської ЦРЛ та Свеської СЛ комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області - 220 000 гривень; для забезпечення припливно – витяжної вентиляції приміщення краєзнавчого музею для збереження предметів музейного фонду та оцифрування музейних фондів - 34 600 гривень.

Одноголосно підтримано рішення про нагородження Почесною відзнакою Ямпільської районної ради „За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району” Миколи Примака, керівника народного хору «Барвінок» Ямпільського районного центру культури та дозвілля, за багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток аматорського мистецтва в районі, плідну музично-педагогічну діяльність та Валерія Авдасьова, директора «народного» історико-меморіального музею «Трудове братство М.М.Неплюєва», за багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток культурно-історичних і природничо-наукових цінностей, накопичення та поширення знань через вивчення і демонстрацію унікальних пам’яток культури.

У ході роботи депутати прийняли рішення про створення комунальної установи «Ямпільський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Важливим моментом стало затвердження депутатами рішення про заснування Премії для академічно-обдарованої учнівської молоді. Це дасть можливість підтримати прагнення дітей до навчання та підвищити рівень їх освіченості.

Внесено зміни до районного бюджету 2020 року, Програми розвитку надання медичної допомоги населенню Ямпільського району комунальним некомерційним підприємством «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області на 2020 рік, програми соціального захисту населення на 2017 – 2021 роки, програми «Культура Ямпільщини у 2018-2020 роках».

 

« повернутися до списку новин