Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Депутати районної ради спрямували кошти районного бюджету на вирішення найважливіших питань медичної та освітньої галузі Ямпільщини

Переглядів: 695

Сьогодні, 14 лютого, під керівництвом голови районної ради Ольги Губар відбулася сорокова сесія Ямпільської районної ради сьомого скликання.

На початку пленарного засідання Ольга Губар зазначила, що в багатьох проектах рішень, скорегованих постійною комісією з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю

кошти спрямовано на вирішення актуальних проблем медицини та освіти Ямпільщини.

Зокрема, на придбання медичного обладнання для заключення угод на надання медичних послуг з НСЗУ у Програмі розвитку надання медичної допомоги населенню Ямпільського району комунальним некомерційним підприємством «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області на 2020 рік передбачена сума 1 474 000 гривень, із них – 1 074 000 гривень – це кошти районного та місцевих бюджетів.

Крім того, комунальному некомерційному підприємству «Ямпільська центральна районна лікарня» виділено 175 700 гривень, з них - на придбання суміші дитині, яка хворіє на фенілкетанурію- 136 500 гривень, придбання лікарських засобів дитині з захворюванням на муковісцидоз – 39 200 гривень.

Відділу освіти Ямпільської районної державної адміністрації виділено кошти в сумі 289 320 гривень, з них на:

оплату послуг з проведення аналізів продуктів харчування;

придбання запасних частин для шкільних автобусів;

придбання паливо-мастильних матеріалів;

виплату допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років;

виготовлення проєктної документації для оснащення автоматичними установками протипожежного захисту опорних шкіл району, з них: Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2, «ліцей», Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2;

виготовлення проєктно-кошторисної документації з термомодернізації Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ямпільської районної ради Сумської області по вул. Спасо-Преображенська, 58, смт.Ямпіль Ямпільського району;

оплату послуг з облаштуванням громовідводів для опорних шкіл району;

придбання запчастин для автобусу Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості.

Виділено фінансування відділу освіти Ямпільської районної державної адміністрації за рахунок спеціального фонду:

на виготовлення проекту на проведення капітального ремонту внутрішніх туалетів Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей».

         За рахунок залишку коштів додаткової дотації на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти і охорони здоров`я збільшено видатки відділу освіти Ямпільської районної державної адміністрації в сумі 1 473 021,93 гривні на заробітну плату з нарахуваннями іншому персоналу загальноосвітнім школам району.

Ольга Губар зачитала відповідь на депутатський запит щодо вжиття заходів реагування на ліквідацію аварій на каналізаційних мережах смт Свеса.

У ході пленарного засідання депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету Ямпільського району за 2019 рік. Внесли зміни до діючого районного бюджету, плану роботи районної ради, Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки та до Програми розвитку надання медичної допомоги населенню Ямпільського району комунальним некомерційним підприємством «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області на 2020 рік.

Схвалено рішення про Районну цільову програму "Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Ямпільського району на 2020 рік".

Не підтримано рішення про приєднання територіальної громади Ямпільського району до народної ініціативи стосовно реформування земельних відносин.

Одноголосно підримано звернення до голови Сумської обласної державної адміністрації з питання перевірки технічного стану мереж та систем водопостачання та водовідведення в смт Свеса.

 

« повернутися до списку новин