Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулася двадцять перша сесія Ямпільської районної ради

Переглядів: 552

 15 листопада відбулася двадцять перша сесія Ямпільської районної ради під головуванням голови районної ради Ольги Губар. До участі було запрошено заступників голови,  начальників управлінь райдержадміністрації,  міськселсільголів, директора  ПП „Медіасвіт Ямпіль”.

Всі питання, які виносилися на розгляд сесії районної ради, були ретельно вивчені постійними комісіями районної ради.

Депутати внесли зміни до районного бюджету  на 2017 рік, Програми економічного і соціального розвитку на 2017 рік та до Програми проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів за їх сумлінну працю, досягнуті результати та внески у справу соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015-2017 роки.

Також, депутатами схвалено рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Ямпільської селищної ради, Антонівської сільської ради, Білицької сільської ради, Степненської сільської ради Ямпільського району Сумської області».

Після бурхливого обговорення проекту рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Дружбівської міської ради, Свеської селищної ради, Княжицької сільської ради, Паліївської сільської ради, Орлівської сільської ради, Марчихинобудської сільської ради, Усоцької сільської ради, Микитівської сільської ради Ямпільського району Сумської області» депутатами було внесено зміни, виключивши з проекту рішення пункти 19, 20  з метою  детального вивчення ситуації щодо земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту Свеської селищної ради.

« повернутися до списку новин