Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Актуальні питання обговорили з очільниками місцевих рад Ямпільщини

Переглядів: 361

 

                    У залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для міських, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

                   Військовий комісар Ямпільського районного військового комісаріату Андрій Примаченко висвітлив питання щодо проведення чергового призову на строкову військову службу.

                  Заступник начальника управління - начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Марина Тимохова доповіла про зміни в законодавстві щодо порядку надання субсидій. Наголосила на необхідності подання декларацій та заяв для призначення субсидій на літній період. Про додержання регламентів застосування пестицидів на території району розповів Антон Богуца, провідний спеціаліст управління фіто санітарної безпеки Держпродспоживслужби України в Сумській області.

                  Начальник відділу медичних та соціальних послуг Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області Василь Боб ознайомив присутніх з процедурою отримання застрахованими особами реабілітаційного лікування.

                   Про підготовку спеціалістів з числа безробітних з питань життєзабезпечення об’єктів територіальних громад та місцевих рад району проінформувала Марина Мартиненко, директор Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості.

                  Начальник відділу агропромислового розвитку Ямпільської районної державної адміністрації Світлана Чудеса довела до відома присутніх порядок виплати спеціальної дотації фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби, розкрила питання внесення змін до Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій на період до 2020 року.

                  Про упорядкування, описування, схвалення документів Національним архівним фондом доповіла Катерина Опенько, начальник архівного відділу Ямпільської районної державної адміністрації.

« повернутися до списку новин