Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Соціальних працівників району вітали зі святом

Переглядів: 438

З нагоди Дня працівника соціальної сфери в районі відбулися урочистості. На заході була присутня голова районної ради Ольга Губар.

Вітаючи працівників соціальної сфери зі святом вона зазначила, що найважча робота – це робота з людьми, але і разом з тим, і найбільше задоволення від роботи отримуєш тоді, коли допоміг людині вирішити будь-яку проблему. Люди, які спілкуються з соціальними працівниками, завжди розраховують на позитивне вирішення порушених питань. Саме робота соціального працівника вимагає неабиякої віддачі, людяності, доброзичливості, милосердя та відповідальності, адже соціальний працівник - це і помічник, і рятувальник, і вірний товариш, а інколи – і єдиний зв’язок з навколишнім світом.

Очільник району передала щирі вітання зі святом від народного депутата Андрія Деркача та відзначила подяками Ірину Хавро, директора Ямпільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Наталію Харлашко, начальника відділу адміністрування, супроводження електронних реєстрів та захисту інформації Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області, Сергія Киркача, директора КУСОР Свеського психоневрологічного інтернату, Олену Корованенко, начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності – головного бухгалтера управління соціального захисту населення, Наталію Герасимову, спеціаліста І категорії Дружбівської міської ради.

     Грамотами голови районної ради нагороджено Валентину Божок провідного фахівця надання соціальних послуг Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості, Марину Шевченко, інженера з охорони праці КУСОР Свеського психоневрологічного інтернату, Інгу Верховець, заступника директора-завідувача відділення соціальної допомоги вдома Ямпільського районного територіального центру надання соціальних послуг, Людмилу Баннік, головного спеціаліста відділу обслуговування громадян Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області, Ольгу Отрошок, страхового експерта з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Сумській області, Тамару Говорун, провідного спеціаліста відділу пільг та соціального обслуговування населення управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації, Вікторію Лешнєвську, вихователя соціального по роботі з дітьми-інвалідами Ямпільського районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Вручено подяки Людмилі Неселевській, сестрі медичній з дієтичного харчування КУСОР Свеського психоневрологічного інтернату, та Владиславу Масліхову, головному спеціалісту відділу управління персоналом, організаційної роботи та нагляду за призначенням пенсій управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин