Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

Переглядів: 340

01 червня 2018 року відбулося засідання постійної комісії Ямпільської районної ради сьомого скликання з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою.

На засіданні даної комісій було розглянуті такі питання:

1. Про хід виконання Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки».

2. Про внесення змін до Статуту районного комунального закладу  Ямпільська  районна дитячо-юнацька спортивна школа Ямпільської районної ради Сумської області.

3. Про погодження призначення Шило В. М. на посаду директора Степненського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад.

4. Про погодження призначення Кравцової О. В. на посаду директора Імшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

5. Про нагородження Почесною відзнакою Ямпільської районної ради „За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району” Шпака Г.І.

6. Про нагородження Почесною відзнакою Ямпільської районної ради „За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району” Бабаєву В.Г.

7. Про нагородження Почесною відзнакою Ямпільської районної ради „За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району” Примака М.А.

8. Про розгляд подання ГО «ЯРМГО «Патріотична молодь Ямпільщини» на нагородження Почесною відзнакою Ямпільської районної ради «За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району» Авдасьова В.М.

9. Про розгляд подання ПП «Медіасвіт Ямпіль» на нагородження Почесною відзнакою Ямпільської районної ради «За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району» Кириченка В.М.

10. Про здійснення контролю за забезпеченням громадського порядку на території Степненської сільської ради.

« повернутися до списку новин