Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Привітання з Днем рідної мови

Переглядів: 429

 

Шановні друзі!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди важливого національного свята – Дня рідної мови, адже саме мова є основою духовного багатства та інтелектуального потенціалу нашого народу. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато того, чим може гордитися наш народ.

Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалося під пером Івана Котляревського, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше Іваном Нечуєм-Левицьким, Панасом Мирним, Михайлом Коцюбинським, Лесею Українкою та багатьма іншими видатними українцями.

Мова – одна із найважливіших ознак нації. Саме вона підтримує національну самосвідомість, любов до рідної землі та повагу до себе. Українська мова увібрала в себе найкращі та найвеличніші здобутки нашого народу.

          Дбаймо всі разом про рідну мову! Збережімо її, як одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу! Повертаймо їй роль творця духовного відродження української нації! Впевнена, що кожен з вас за покликом душі та сумління готовий підтримувати її державність, підносити її престиж, зміцнювати та розвивати.

Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України.

 

З повагою

Голова районної ради                                                        Ольга Губар

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин