Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Працівників культури привітали з професійним святом

Переглядів: 387

8 листопада, у районному центрі культури і дозвілля відбулися урочистості до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. 

Голова районної ради від себе особисто та від імені народного депутата Андрія Деркача привітала усіх працівників культури та майстрів народного мистецтва з їхнім професійним святом. Зокрема наголосила, що працівники культури Ямпільщини стоять на сторожі культурних здобутків та традицій, пропагують моральні принципи і роблять життя ямпільчан яскравішим. Подякувала за те, що діляться часточками своєї душі, дбаючи про настрій тих, кому дарують своє мистецтво. 

Вручила грамоти і подяки кращим працівникам культури: Діані Цвілодуб, провідному бібліографу відділу методичної, довідково-бібліографічної та краєзнавчої роботи Ямпільської центральної районної бібліотеки, Людмилі Костюк, провідному бібліотекарю відділу методичної, довідково-бібліографічної та краєзнавчої роботи Ямпільської центральної районної бібліотеки, Людмилі Прокопець, завідуючій відділом комплектування, обробки і збереження фонду Ямпільської центральної районної бібліотеки, Ларисі Зіміній, бібліотекарю Імшанської сільської філії, колективу працівників Грем’яцького сільського клубу (завідуюча Лариса Скорозвон), Альоні Петраковій, методисту Ямпільського районного центру культури та дозвілля, Ользі Тесленко, завідуючій Паліївським сільським клубом, Наталії Лебедевич, директору Усоцького сільського будинку культури.

Приємним завершенням урочистостей стали художні номери аматорських колективів району.

« повернутися до списку новин