Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Майбутнє лісу у твоїх руках

Переглядів: 417

12 років поспіль, під егідою Державного агентства лісових ресурсів України,  проводять акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Усі охочі  мають можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до процесу садіння дерев.

Головною метою акції є виховання шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі тощо.

Днями учні Свеських шкіл долучилися до традиційної щорічної акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках». У заході взяли участь голова Ямпільської районної ради Ольга Губар та директора ДП «Свеський лісгосп» Олег Закусило. За сприяння лісівників учні школи поповнили лісовий фонд саджанцями сосни. Допомагали садити дерева лісівники.

За словами голови районної ради Ольги Губар, акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках» має на меті підвищити інтерес у кожного з нас щодо бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

Акція покликана не лише озеленити в різних куточках нашу країну,   а й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи та особистого внеску в її розвиток.

« повернутися до списку новин