Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Микитівка святкувала День села

Переглядів: 578

У минулу суботу Микитівка святкувала День села.

У заході взяла участь голова Ямпільської районної ради Ольга Губар.

За активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у вирішенні важливих проблемних питань життєдіяльності територіальної громади та активну участь у обговоренні соціально-економічних питань розвитку району, очільник району, вручила Петру Ігнащенку, депутату районної ради, Подяку голови Ямпільської районної ради.

Найщиріші слова вітання мешканцям, гостям села прозвучали від депутата обласної ради Костянтина Товстухи, Подяку отримала сільський голова Олена Ігнащенко.

Приємно відзначити, що на свято до Микитівської громади завітали гості з найближчих сіл на чолі з сільськими головами Володимиром Гончаровим, Сергієм Кузьменком, Світланою Нещерет та Свеським селищним головою Юрієм Філоновим.

Незважаючи на погодні умови та відсутність електроенергії, святкування Дня села учасникам заходу запам’ятається надовго яскравими виступами місцевих аматорів: Альбіни Ахоян, Олени Харлашко, Юлії Іржавської, Софії Фірсик, Валентини Пастушенко, Валентини Лепешко, Дар’ї  Ізотенко, Надії Мірошниченко, Анжели Мальцевої.

Жваво і весело пройшов розіграш лотореї, де кожен, хто купив білет, отримав виграш.

Незабутнім свято стало для місцевої малечі: завдяки депутату Ямпільської районної ради Петру Ігнащенку було організовано найулюбленішу розвагу для дітей – батут.

 

 

  

« повернутися до списку новин