Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулася двадцять п'ята сесія Ямпільської районної ради

Переглядів: 602

Відбулася двадцять п'ята сесія Ямпільської районної ради під головуванням голови районної ради Ольги Губар. Розглянуто 11 питань.

Всі питання, які виносилися на розгляд сесії районної ради, були ретельно вивчені постійними комісіями районної ради.

Депутати заслухали звіт голови Ямпільської районної державної адміністрації з питань виконання бюджету, Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району та делегованих Ямпільською районною радою повноважень за 2017 рік, інформацію начальника Ямпільського відділення поліції Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Ямпільського ВП ГУНП в Сумській області на території Ямпільського району за 2017 рік, керівника Шосткинської місцевої прокуратури про діяльність Шосткинської місцевої прокуратури за 2017 рік.

Була прийнята Районна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік, внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району та бюджету на 2018 рік, Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки».

Депутати затвердили зі змінами Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Ямпільського району та технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Княжицької, Орлівської сільських рад Ямпільського району  Сумської області.

Не було прийнято рішення "Про окремі питання використання коштів районного бюджету для виконання повноважень депутатів Ямпільської районної ради у 2018 році".

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин