Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Свеса святкувала День селища та День молоді

Переглядів: 711

4 червня 2018 року в смт Свеса святкували подвійне свято.

Різні покоління свесян зібралися, щоб поспілкуватися, пригадати цікаві моменти з життя, обговорити нагальну ситуацію, а, можливо, і намітити спільні плани на благо рідного селища і громади.

Присутня на святі голова Ямпільської районної ради Ольга Губар привітала присутніх з подвійним святом - днем селища та Днем молоді! Відмітила, що мабуть символічно, що ці два свята у Свесі відбуваються в один день, адже майже третя частина молоді району є жителями саме селища Свеса.

Голова районної ради зазначити, що як і раніше, так і нині у Свесі дуже гарні спортивні традиції та вручила від депутатського корпусу районної ради грамоти активним жителям селища, депутатам, які вже за цю каденцію 2 роки поспіль виборюють перше місце у обласному етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів різних рівнів: Посохову Олегу, Дяченко Олені, Лукашу Роману, Романенку Григорію.

         Ольга Губар відмітила давню і славну історію селища, а історію, як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди, щоденна праця яких, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. А великі і маленькі перемоги жителів Свеси звеличують і прославляють і рідне селище, і Ямпільський район, і нашу Україну!

Свято було насичено різноманітними конкурсами, спортивними змаганнями, веселими розвагами. До уваги глядачів була презентована інсталяція "Свеса в об'єктиві" та виставка. Своїми смаколиками мешканців та гостей  селища пригощали ДПТНЗ "Свеський професійний аграрний ліцей" та "Полтавська галушка".

За підтримки народного депутата України А.Л. Деркача для дітей працювали безкоштовні атракціони, моментальне фото на пам'ять, а ввечері святковий настрій подарували учасники молодіжного гурту "The Max", які запалювали відпочиваючих своїми музичними композиціями. Під час дискотеки святковий настрій продовжив Dj Davay Brothers.

Наприкінці свята над селищем спалахнув святковий феєрверк.

« повернутися до списку новин