Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури

Переглядів: 417

30 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури під головуванням голови комісії Олександра Штанюка.

На порядок денний було винесено чотири питання.

Депутати схвалили проекти рішення: "Про Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік", "Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Ямпільського району", які винесені на розгляд двадцять п'ятої сесії районної ради.

Члени постійної комісії районної ради відповідно до плану роботи на І квартал 2018 року розглянули питання про виконання Районної програми діагностики лікування та профілактики вірусних гепатитів «Антигепатит» в Ямпільському районі на 2013-2017 роки та виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Ямпільському районі на 2013-2017 роки. Одноголосно депутати зняли з контролю дані районні програми у зв'язку з виконанням та закінченням терміну дії.

« повернутися до списку новин