Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Міжнародний день інвалідів

Переглядів: 497

Шановні громадяни Ямпільщини!

      Міжнародний день інвалідів є щорічною подією. Історія його виникнення починалася у 80-х роках минулого сторіччя, коли Організація Об’єднаних Націй оголосила 1983-1992 роки десятиліттям інвалідів. У цей період проводилися роботи з метою розробки заходів, направлених на поліпшення становища інвалідів і забезпечення їм рівних можливостей для подальшого життя в суспільстві. Створена програма дій була підписана 3 грудня 1992 року. Цей день Генеральна Асамблея проголосила Міжнародним днем інвалідів.

На сьогодні для України проблема захисту інвалідів набуває значення у зв’язку з постійним зростанням їх частки серед населення держави. Міжнародний день інвалідів нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян.  Силами соціальних працівників нашого району надаються різноманітні життєво-необхідні послуги, щоденна підтримка і  увага до проблем інвалідів .

У цей день від усього депутатського корпусу районної ради і від себе особисто хочу побажати вам теплих стосунків з вашими близькими, творчої наснаги, бадьорості духу та міцного здоров’я. Нехай збудуться всі ваші бажання, мрії і задуми.

 

Голова районної ради                                                                       О.К.Губар

« повернутися до списку новин