Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Питання організації та ведення військового обліку призовників обговорили з головами місцевих рад Ямпільщини

Переглядів: 496

               

На початку семінару голова Ямпільської районної ради Ольга Губар привітала новообраного Усоцького сільського голову Сенченко Валентину, подякувала всім депутатам місцевих рад, які брали участь у спартакіаді серед депутатів Сумської області, та привітала з зайнятим першим загальнокомандним місцем.

На порядок денний семінару було винесено шість питань.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Бойко зупинився на питаннях стану дотримання вимог постанови КМУ №921 "Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних". Розповів про основні напрями реалізації Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року.

Босак Микола, начальник відділу з питань праці та врегулювання соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення районної державної адміністрації акцентував увагу присутніх на виконання зауважень щодо перевірки колективних договорів, які здійснює  управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

        

Про призначення житлових субсидій з 01.05.2017 з урахуванням змін чинного законодавства розповіла Тимохова Марина, заступник начальника-начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення районної  державної адміністрації. Звернула увагу на виконання постанови КМУ від 26.04.2017 року "Про внесення змін до деяких постанов КМУ" з питань призначення субсидій, на своєчасність подання документів уповноваженими особами місцевих рад до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Вечірко Олена, начальник Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Ямпільському та Середино-Будському районах висвітлила питання "Державна реєстрація народження, смертей на окупованих територіях".

Про надання відомостей періодичного поновлення  та визначення відповідальної особи за подання відомостей розповів Ігор Небеський, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації.

« повернутися до списку новин