Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відзначення Дня захисника України

Переглядів: 502

Сьогодні, 11 жовтня, напередодні Дня захисника України в приміщенні Будинку рад у кращих українських традиціях представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, військомату, учні Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та працівники Ямпільського районного центру культури і дозвілля вітали захисників.

День захисника України є новонародженим святом з давніми традиціями, оскільки цей день обрали не випадково. Споконвіків на свято Покрови наші діди вшановували воїнів-захисників і козаки вважали Покрову своєю заступницею.

Тож, День захисника України -  свято, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі.

З вітальним словом  звернулася керуючий справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради Валентина Яструб, яка привітала захисників та учасників заходу з потрійним святом – Днем захисника України, Днем Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. За сумлінну службу, професіоналізм, мужність та з нагоди Дня захисника України вручила Подяку Ямпільської районної ради Олександру Яловенку, військовому комісару, підполковнику Ямпільського районного військового комісаріату та Почесні грамоти Ямпільської районної ради - Віктору Ковальову, оператору відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдат запасу, старшому солдату Ямпільського районного військового комісаріату; Сергію Дорошенку, начальнику служби захисту інформації, старшині Ямпільського районного військового комісаріату.

Нашого земляка, уродженця Ямпільщина, сержанта Руслана Кулика нагороджено  відзнакою Президента України «За участь у антитерористичній операції».

« повернутися до списку новин